Обо мне

Токмак, Запорожская, Ukraine
Пастор Украинской лютеранской церкви в г. Запорожье и г. Токмаке, Запорожской обл.

суббота, 7 декабря 2013 г.

МАРТИН ЛЮТЕР о МЯТЕЖАХ и ВОССТАНИЯХ


"Когда нет упования на истинную веру, тогда неизбежно возникают мятежи, распри и восстания, что всегда было началом конца каждого царства...", WA 25, 153, 29-30
" У мятежа нет разума и он более задевает невинных, чем виноватых. Именно по этому нет праведного мятежа; ибо приносит он более вреда, нежели улучшений", WA 8, 680, 18-21

4 комментария:

 1. Услід за іншими християнськими конфесіями активістам-майданівцям свої двері відчинив київський храм святої Катерини Німецької-Євангелічної Лютеранської Церкви.

  Про це на своїй сторінці на Фейсбуці повідомила медіа-експерт Олена Кулигіна.

  Храм святої Катерини НЄЛЦУ розташований на вулиці Лютеранській, 22.

  За словами диякона Ігоря Шемигона, мітингувальники зможуть у їхньому храмі помолится, зігрітися, випити чай, каву, отримати необхідну допомогу і медикаменти.

  ОтветитьУдалить
 2. Слово Боже каже: "Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. Бо володарі - пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, бо володар - Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він-бо - Божий слуга, месник у гніві злочинцеві!" (Римлян 13:2-4).

  Зло - це не обов'язково те, що не подобається українському чиновникові, а добро - не обов'язково те, що українському чиновникові подобається, бо тоді часто-густо хабарі були би добром, а мирні протести злом.

  Зло і добро у державній системі координат визначається Конституцією і відповідними законами, а не чиновником, навіть найвищим. Мирні протести - добро, оскільки вони не заборонені Конституцією, а дозволені. Катування людей і політичні переслідування - зло, бо Конституцією вони заборонені.

  З тієї миті, коли влада публічно починає карати добро і заохочувати зло, вона виступає проти Божої постанови,,,

  ОтветитьУдалить
 3. "У суспільстві, яке претендує на демократичність, наші погляди також заслуговують на те, щоб їх шанобливо вислухали" (Д. Дойчландер, Світський уряд: Боже інше царство"). А не вислуховували, катуючи мирних демонстрантів.

  ОтветитьУдалить
 4. Цілком погоджуюсь... Не хочеться повторення подій минулої неділі під адміністрацією президента... не хочу кровопролиття....

  ОтветитьУдалить